W poniedziałek 30 maja 2016 roku o godz. 14:00-14:45 odbędzie się przedstawienie  w wykonaniu  aktorów (studentów) PWST im. L. Solskiego w Krakowie – Filia we Wrocławiu pt. ,,Pechowiec’’.

Pechowiec opowiada o losach samotnej czarownicy, pechowego kotka o wielkim sercu i przebiegłej myszy. Spektakl utrzymany jest w kreskówkowej estetyce, a cała akcja rozgrywa się na strychu czarownicy i porusza takie zagadnienia jak: samotność, empatia i przyjaźń. Czy istnieje magia ..? Co tak naprawdę czyni cuda..? O tym przekonamy się poznając historię bohaterów….

Spektakl odbędzie się w Centrum Integracji Kulturalnej w Bolesławcu przy ulicy Chopina. Prosimy, aby w tym dniu odbierać dzieci z przedszkola po godz. 15:00 oraz odświętne ubranie.
Dziękujemy :)