Przedszkole Niepubliczne Kraina Marzeń

Nabór na rok szkolny 2018/2019

Nabór na kolejny rok szkolny dla dzieci, których Rodzice chcą zapisać dziecko do naszego przedszkola od września 2018 roku rozpocznie się od 01 lutego 2018 roku. Internetowy formularz zgłoszeniowy aktywny jest na naszej stronie internetowej. Od września zostanie utworzona nowa najmłodsza Grupa Dzwoneczka dla dzieci 2,5 letnich.

Zapraszamy do rekrutacji :)

W roku szkolnym 2018/2019 w Przedszkolu Niepublicznym Kraina Marzeń będą funkcjonowały cztery oddziały przedszkolne, w tym jeden oddział zerowy, w którym realizowane będzie obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne.

Planowane zajęcia dodatkowe:

·      Nauka tańca nowoczesnego,

Gimnastyka ogólnorozwojowa,

·      Język angielski,

·      Zajęcia ceramiczne – Projekt plastyczny Glionlandia,

·      Opieka logopedy,

·      Opieka psychologa,

·      Wczesne wspomaganie rozwoju,

·      Basen (w grupie ,,0,,)

·      Religia (w grupie ,,0,, na wniosek Rodziców),

Zajęcia oswajające z wodą (w grupie 5 latków),

Zajęcia teatralne.

Harmonogram Rekrutacji do Przedszkola w roku 2018/2019:

·      Zapisy dzieci trwają od 01.02.2018 do 14.02.2018

·      Formularze zapisu dziecka są przyjmowane według kolejności zgłoszeń,

·      O przyjęciu dziecka zawiadamia Rodziców Dyrektor Przedszkola w możliwie najszybszym terminie.

Opłata za przedszkole:

·      Czesne miesięczne 300,00 zł plus wyżywienie (8,50 zł stawka dzienna – I śniadanie, II śniadanie, obiad dwudaniowy),

·      Opłata roczna 200,00 zł (ubezpieczenie dzieci NNW, koncerty, teatrzyki, zakończenie roku, dzień dziecka, zabawa karnawałowa, zając wielkanocny, mikołajki, festyn rodzinny)

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola w roku szkolnym 2017/2018:

·      Wszystkie dzieci, które nie odchodzą do I klasy Szkoły Podstawowej mają zapewnione miejsce w Naszej Placówce w kolejnym roku szkolnym 2018/2019.