Nabór na rok szkolny 2024/2025

Nabór na kolejny rok szkolny dla dzieci, których Rodzice chcą zapisać dziecko do naszego przedszkola od września 2024 roku rozpocznie się od 29 stycznia 2024 roku. Jeżeli nie mają Państwo możliwości wydruku karty zgłoszenia dziecka, prosimy o pobranie karty z naszego przedszkola. Od września 2024 r. zostanie utworzona nowa najmłodsza Grupa Dzwoneczka dla dzieci 3 letnich (rocznik 2021).

Posiadamy również pięć miesjc w grupie dzieci 4 - letnich od września 2024 roku.

Zapraszamy do rekrutacji :)

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA

W roku szkolnym 2024/2025 w Przedszkolu Niepublicznym Kraina Marzeń będą funkcjonowały cztery oddziały przedszkolne, w tym jeden oddział zerowy, w którym realizowane będzie obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne.

Planowane zajęcia dodatkowe :

-    Mindfullnes,

- Zumba,

-      Język angielski,

-     Współpraca z logopedą,

-    Współpraca z  psychologiem,

-   Wczesne wspomaganie rozwoju,

-     Basen (w grupie ,,0,,)

-     Religia (w grupie ,,0,, na wniosek Rodziców),

- ,,W krainie gliny,, - zajęcia ceramiczno - artystyczne, PRACOWNIA CERAMICZNA W PLACÓWCE :)

- Logorytmika,

- Zajęcia sportowe.

Harmonogram Rekrutacji do Przedszkola w roku 2024/2025:

•      Zapisy dzieci trwają od poniedziałku 29.01.2024 r. do piątku 09.02.2024 r.
  •   Należy pobrać, wydrukować i wypełnić kartę zgłoszenia dziecka (KARTA ZGŁOSZENIA) do przedszkola i złożyć ją osobiście w przedszkolu od poniedziałku do piątku w godz.: 6:30-16:15. Kartę można również otrzymać i wypełnić na miejscu w Krainie Marzeń.
  • Nabór dotyczy dzieci, które urodziły się w 2020 r. i 2021.
  • Kolejność kwalifikowania dzieci do przedszkola:

- Rodzeństwo dzieci już uczęszczających do przedszkola,

- Dzieci z rodzin, w których oboje rodziców pracuje zawodowo,

- Kolejność zgłoszeń dzieci,

• Termin ogłoszenia wyników: 29.02.2024 r., do każdego Rodzica zostanie wysłany sms z informacją o wyniku rekrutacji.

Informacja dla Rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola w roku szkolnym 2023/2024:

·      Wszystkie dzieci, które nie odchodzą do I klasy Szkoły Podstawowej mają zapewnione miejsce w Naszej Placówce w kolejnym roku szkolnym 2024/2025.

DZIĘKUJEMY ZA WYBÓR NASZEJ PLACÓWKI