Szanowni Państwo !

Kolejny raz udowodniliście, że wrażliwość społeczna i niesienie pomocy najbardziej potrzebującym nie jest Wam obca. Otwartość na inne kultury i postawa tolerancji  tkwi głęboko w Waszej  świadomości. Akcja  pod patronatem UNICEF „Wszystkie Kolory   Świata III” polegająca  na uszyciu szmacianej laleczki – będącej symbolem pomocy, a następnie przeznaczenie pieniędzy  z aukcji  na szczepienie dzieci w Sudanie Południowym dowiodła, że  potraficie się dzielić tym, co macie. Zaskoczyliście nas  kreatywnością i zaangażowaniem. Laleczki szyli rodzice, dziadkowie, dzieci.  Dzięki współpracy międzypokoleniowej   powstały małe szmaciane dzieła sztuki - laleczki to wynik imponujący.  Zebraliśmy łącznie w dwóch przedszkolach  1192,00 zł, które zostały przesłane na konto UNICEF Polska. Każde 10 zł z przekazanej kwoty pozwoli na zaszczepienie jednego dziecka z Sudanu Południowego przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego, a tym samym  na uratowanie mu życia.

Dlaczego warto było wziąć udział w kampanii? Odpowiedź wydaje się oczywista! Poza fantastyczną zabawą towarzyszącą szyciu laleczek, przyczyniliście  się Państwo do poprawy losu dzieci na świecie. Bez Państwa udziału dzieci nie otrzymałyby ratujących życie szczepionek. Dziękujemy w ich imieniu. :)

Zaczęcamy do głosowania na nasze lalki w Konkursie Unicef - poniżej linki:

Lalka z Nibylandii: