Bajka baletowa dla dzieci „Dziadek do orzechów”

Spektakl został opracowany w ramach projektu mającego przybliżać najmłodszej publiczności sztukę baletową.
Narracja widowiska została połączona ze scenami baletowymi tańczonymi w przepięknych kostiumach, na tle bajecznej scenografii, co pobudza i mocno oddziałuje na dziecięcą wyobraźnię. Dzieci włączane są w spektakl i poznają tajemnice tańca klasycznego.
Podczas spektaklu przeniesiemy się do krainy z pogranicza jawy i snu, gdzie przy świetle świątecznych świec, zapachu zielonej choinki stoczymy walkę z mysim królem, odwiedzimy Cukrową Wróżkę i rozkołyszemy się w rytm Walca Kwiatów. Oprócz klasycznego baletu przedstawienie wzbogacono o  elementy akrobatyki, które znacznie uatrakcyjniają spektakl, a jednocześnie pozwalają  na utrzymanie go w bajkowej konwencji.